| Lily16 a întrebat:

Am o problema cu prietena mea. Ea iubeste fete. Asta inseamna ca este "lesby", sau cum se spune... Si luna trecuta era verisoara ei in vizita la ea. Si nu a vazut-o 5 ani. Problema e ca s-a indragostit de verisoara ei. Si verisoara ei a plecat acum inapoi in Croatia. Si prietena mea tot imi zice ca o iubeste atat de mult si numai poate, o doare inima... Si ce sa-i zic eu sa o linistesc? Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Hmm.ciudatraised eyebrows in plus nu este bine sa iti iubesti, de fapt sa te indragostesti de proptia verisoara.este pacat.straight face oricum eu cred ca este o faza critica tipica varstei, insa pana la urma ii va trece. multa lume trece prin aceste perioade. faceti-va un grup de prieteni si iesiti in oras, distrati-va ca sa uitehappy si poate isi va gasi si un prieten, baiat de aceasta data.

6 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Spune-i ca atunci cand se intoarce o faceti in 3 smug

| MeGustaaaaa a răspuns:

Dca s-a indragostit de vara-sa da-o-n colo de fata...Mai is si altele!

Răspuns utilizator avertizat
| Chrish a răspuns:

Spune-i:ca ea se va intoarce

--bafta--

| ShailaFlorina a răspuns:

Mare ti.e gradina Doamne!

| Miiku a răspuns:

Clar, cica la ala sa o faceti in 3. Pe bune? rolling on the floor