| nustiu_2803 a întrebat:

Am o problema.De la incepun mi-a placut de un baiat, lui parca tot, dar nu se hotara sa faca primul pas deoarece traim in diferite localitati si se teme de distanta, insa amu vrea sa fie cu mine.
dar eu am gasit un alt baiat, el s-a despartit cu prietena lui de o luna in urma. dar maoriatea zic ca o sa se inpace. ea e gata la orce ca sal intoarca.
acum nu stiu ce sa fac.primul imi este ca frate, dar al doilea il simpatizez.
dati-mi un sfat...;(

2 răspunsuri:
| Cristyn a răspuns:

Draga mea daca iti place foarte mult de el, eu zic sa incerci!

| nustiu_2803 explică:

Dar eu nu sunt sigura ca si lui ii place a fel ca shimie...;(