| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema destul de ciudata pe care am intampinat-o si am nevoie de parerile voastre.Eu si prietenul meu vrem s o facem, dar cea mai buna prietena a noastra spune ca am putea sa o facem la ea vara asta, ptc va fi singura.I-a spus ca la inceput ma va durea ft tare si ca ar fi mai bine sa o faca cu alta prima data.Cand mi-a spus EL ce au vorbit am incremenit.Adica cum dracu sa o faca cu alta? Ma rog, a spus ca nu are de gand sa o faca cu alta.Pe langa au mai vorbit de mine si au zis ca trebuie sa ma maturizez pe partea asta.Dar chestia e ca, mi se pare stupid sa o fac la EA acasa! Adica... vreau sa fie ceva intim si misto, sa fie intre noi.Nu sa fiu la altcineva acasa.Imi suna curvarasesc.Si voiam sa stim noi 2 nu si ea.nimeni.Deci mi-a picat fata dupa discutia asta.Si pe langa mi-e frica si de ce urmeaza, chiar mi e frica sa nu ma lase apoi, ptc nici acum nu il pot lasa ca totusi avem 6 luni deja si s au intamplat multe lucruri frumoase intre noi, amintiri,+ ca de la un timp m am schimbat si eu sa fiu pe placul lui.Ce am vb cu el si discutia pe care am avut-o pentru mine ar suna ca si cum ar trebui sa fac pe curva.Mie nu mi se pare cv normal sa merg la o prt sa o fac...Ce sa fac?crying ce e normal?!

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este cea mai buna prietena! Ce faci, fa sa stii numai tu. Ai grija! Te poate filma si apoi iese cu scantei.

| JohnnyBi a răspuns:

Daca esti atat de tuta eu zic sa nu te apuci de sex ca risti sa procreezi oameni la fel de ****** ca tine. daca te doare pe tine ce legatura are cu el sa o faca cu altele? vai de crucea aleia care debiteaza tampenii ca astea. intimitatea o fac persoanele nu locul. daca esti la cort in mijlocul pustietatii nu inseamna ca nu e intim. daca tu consideri ca locul ofera intimitatea iar esti pe langa realitate. iti e frica sa nu te lase? sunteti de 6 luni si nu il cunosti dar vrei sa te arzi cu el. trista situatie. pentru tine. ori ai creierul in chiloti de nu gandesti cu capul, ori ai o problema de perspectiva asupra vietii.

| mihai69 a răspuns:

Normal e să fie într-un loc intim, unde să poți fi relaxată că nu te deranjează nimeni, chiar dacă stai o săptămână acolo în kwrw gol. Că e la tine, la ea sau la hotel, contează prea puțin.
Dar mie personal nu mi se pare OK ca iubitul/iubita să-și împărtășească detaliile vieții NOASTRE private cu altcineva.
Sincer - dacă aș fi fată - i-aș cam da papucii. Cine știe ce și cui va povesti dacă reușește „să intre în chiloții tăi"...

| Sfinnx a răspuns (pentru mihai69):

Nuu... ca de zis nu zice la nimeni, atata tot ca.ei doi sunt prieteni ft buni de ...mult timp si se cunosc din clasa I.Si noi doua suntem..am facut un an de cand suntem cele mai bune prt si ne cunoastem.

| mihai69 a răspuns (pentru Sfinnx):

Atunci, mai bine o faceți direct în trei. happy
PS: nu e musai să te doară - cu un preludiu suficient de lung și cu lubrifiant din belșug, s-ar putea să nici nu simți. Dar în niciun caz să nu uitați de prezervativ!

| ywar a răspuns:

Ce ai scris tu acolo suna cam in trei happyPervers, ce sa zic. De gustibus non est disputandum spunea inteleptul latin... gusturile nu se discuta mai pe romaneste. Problema e ca voi ati apelat la aceasta "prietena" buna voi stiti de ce si mai vad eu una... ne-am propus sa o facem? De ce? De ce sa programati ceva care vine natural. Ganditi-va bien si nu uitati de prezervativ. Rabdare multa ca s-ar putea ca lui sa-i moara la intrare de emotie si ca se simte presat. Vb serios!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai o prietenă prea suspectă, sincer laughing
Să o facă EL cu alta ca te doare pe TINE. Wtf, ce e în neregulă cu cei doi?
Apoi excesul ei de zel, vrea să se asigure că aveți unde să vă desfășurați activitatea, oh, de parcă ar fi problema ei.
Ei bine, chiar dacă sunteți de șase luni împreună (puteți fi și de doi ani... si de două săptămâni), dacă el vrea doar sex, imediat ce o să o faceți te va părăsi - cu siguranță nu o să îi schimbi tu firea și nici scopul. Așa că riști.
Cel mai bine, exclude-o pe prietena asta a ta din viața voastră, mai ales din aia sexuală, vezi apoi ce urmează. E dreptul vostru la intimitate.

| PeFuga a răspuns:

Auch! vad ca relatia voastra e subiect de discutie cu toata lumea... iar tu tot te-ai hotarat sa te culci cu el... Nu va vad prea bine sad

| KaterinaРомановский a răspuns:

Eu cred ca aia vrea sa si-o traga cu el si nu stie cum (deja i-a dat de inteles ca ar cam fi cazul sa fie ea inaintea ta, ca vezi Doamne, pe tine te doare!). Plus ca, oricat de buna prietena i-ar fi, chestiile astea nu se discuta cu nimeni! Eu zic sa iti cauti pe altul, eventual fara "codita" atasata! Si sa nu te culci cu el! Cat e ea in peisaj, sa tina distanta!

| PeFuga a răspuns (pentru KaterinaРомановский):

Eu ti-as da funda pentru raspunsul asta! laughing Exact asta am inteles si eu din descrierea "problemei": prietena lor comuna i-a facut apropouri si ea crede ca vrea sa ii ajuta...

| MădăLina51998 a răspuns:

Pai nu e normal a o faci la o prietena logic laughing Apoi prietena aia poate te tradeaza si spune la toata lumea laughingO sa o faceti cu prima ocazie cand el sau tu o sa fiti singuri acasa happy Succes ..Astept funda! :*