| AndyAndrey35 a întrebat:

Am o problema destul de mare, eu sunt din Sibiu, si am o fata care ma place din Galati, am descoperit cum arata; si arata superb de frumoasa, as vrea sa o intalnesc, eu si ea avem vise nopatea, precum ca ne intalnim ne imbratisam si ne sarutam, sunt foarte romantic, si ma fac sa simt ca am nevoie de ea...Ce sa fac, sa ma despart de ea sau sa raman cu ea, nu ne-am intalnit niciodata, deci... thinking

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iti trebuie multa minte sa intelegi ca nu te poti desparti de cineva cu care nu ai nici un fel de relatie, ci numai vise, eventual erotice. Ramai cu ea si ...vise frumoase.

| Youcandoit a răspuns:

Daca amandoi credeti ca nu mai merge atunci nu cred ca are rost sa mai fiti impreuna data fiind si distanta.Dar cine stie poate reusiti sa va intalniti cumva. Sper ca te-am ajutathappy

| SoulEater44 a răspuns:

Esti romantic si asta este un atuu! Si sa stii ca distanta nu este o piedica! ba chiar este un avantaj ca sa va cunoasteti mai bine personalitatea si sa nu fiti atrasi numai de aspectul fizic pentru ca atunci chiar relatia nu are rost! Vorbeste cu ea, faceti schimb de impresii iar daca fata ti se pare ok, eu zic ca nu strica sa incerci o relatie cu ea happy Sper ca te-am ajutatwinking

| AndyAndrey35 explică (pentru SoulEater44):

Pai o cunosc deja, si simt ca e potrivita... Seamana leit cu mine, e nascuta cu mine in aceeasi zi, semanam foarte mult doar ca ea este departe, i-am cerut nr de tell, dar nu il poate da, miacasa nu o lasa... Deci eu cred ca asta e o rel de aia ca in telenovele, cand ei sunt la fel, mai sensibili si totul depiinde de parinti, dar parintii nu vor deci, ma despart de ea sad

| SoulEater44 a răspuns (pentru AndyAndrey35):

Decizia iti apartine dar dupa mine faci o greseala imensa. Poate dupa aceea vei regreta. Inteleg ca e greu fara nr de telefon dar atunci comunicati prin acelasi mijloc prin care v-ati si cunoscut. In plus, presupun ca mama ei nu e asa o experta in calculatoare deci puteti folosi messinger-ul. Orcare ar fi decizia ta, iti urez succes!winking

| KarinaV a răspuns:

Nu tine relatia la distanta. Tu nu vei suporta sa stai departe de ea la cum zici ca te simti. Pune-i capat, e mai bine asa