| hibridboy a întrebat:

AM o problema, eu si prietena mea am incercat sa facem sex, dupa cateva minute, fiinf foarte excitat am ejaculat,! dar am ramas cu prezervativul pe penis, apoi tot datorita momentului aluia, am mai avut o erectie si am decis sa continui actul, dup am fost intrerupti, si am vazut ca prezervativul era ramas la ea in lenjerie. Sunt foarte speriat, nu stiu daca am introdus cu sau fara cum as putea sti

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Sa nu facă prostia sa i-a pilula de a doua zi, daca o i-a o sa i fie rau, nu te lua după toti care si dau cu părerea, sa astepte fata 21 de zile, si sa faca test de sarcină, nu se poate sa va tot îndopați cu pastile măi fetelor, ori deciteori face ti sex, si o sarcină nu se formează atit de usor cum crede ti voi, fata a fost in perioada fertilă? Su voi face ti sex dar nu va informati înainte, de ce nu studia ti amîndoi acest subiect, sarcina, de ce abia după ce face ti sex va vin întrebări? De ce nu vi le pune ti înainte întrebările acestea?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, sanatate multă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativul care are marimea POTRIVITA pe grosimea penisului, dupa montarea sa cotrecta, va ramane perfect fixata de preputiul penisului pana in momentul intrarii penisului in starea flasca totala. In niciun caz prezervativul a carui marime este cel potrivit, NU poate sa iasa, sa alunece, sa cada de pe penis si cu atat mai mult sa NU iti dai seama in ce moment l-ai pierdut. Numai daca actul sexual a fost intretinut intruna dintre cele 5-6 zile ale PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual, doar in acel caz este indicat sa fie folosita pastila contraceptiva (de a 2-a zi) Multa sanatate!

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Salut,spune-i sa ia pilula de a doua zi! E grav daca ai ramas fara prezervativ mai ales dupa ce ai ejaculat

| Cristiaanandrei a răspuns:

Cand ti.ai dat drumul penisul s-a facut mic si atunci cel mai probabil a cazut. Dupa cand ai avut a doua erctie si ai intrat in ea daca nu ai fost la baie sa te pisi si sa faci un dus e posibil sa ramana insarcinata chiar daca prezervativul nu a cazut decat la final

| George73829 a răspuns:

O da, e grav.
Cel mai probabil sperma ta a făcut prezervativul sa alunece de pe penisul tau, poate chiar in timpul actului sexual. Daca ai noroc, poate că a căzut după ce ai scos-o.

Cel mai bine ar fi sa faca un test de sarcina. Vorbește și cu ea pentru că nu vreți probleme, zic si eu.

Bafta!