| PapushaBruneta a întrebat:

Am o problema giganta. M-am culcat cu varumeo eu avand prieten sad! Si prietenu meu a aflat nu stiu cum, ca varumeo se jura ca nu a zis la nimeni, si uite asa m-a parasit. Eu nu am mai zis la nimeni. Nu stiu ce sa cred de varumeo, imposibil sa fi aflat prietenul meu sad Ce sa fac acum? Imi vreau prietenu inapoi crying! Va rog dati-mi un SFAT sad

11 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Cu var-tu,ma?! Daca tot era sa inseli,alti barbati nu mai erau,var-tu trebuia musai sa fie pe lista?
In fine.L-ai inselat, sa fii sanatoasa, in locul lui ti-as da si o palma peste ochelarii aia 'dă firmă' ca sa te trezesti la realitate.

| unknow a răspuns:

Iti arde de glumee? waiting

| Papusik a răspuns:

De ce tocmai cu un verisor?

| mdany a răspuns:

Cum.Daca o data o faci cu varuto si nu te gandesti la prietenul tau ca poate or afla...pai nu mai zic nimic.Inseamna ca esti ca toate fetele sau unele care se culca numai din prostie, din placere, fara sa se gandeasca si la altii ca ii poate pierde.Da ma rog...sa-i recastigi prietenia acelui individ nu mai vad cum ai putea.

| Jack a răspuns:

Hai mai ca nu e ea in pozahee hee sau poate e dar nu cred happy! Pai acum fapta ii consumata happy daca vrei sa mai ai o sansa oricat de mica la el happy! Fa'te cal uiti,nul mai suna, stergei id, nr de tel tot nu'i mai pronunta numelewinking si asa ai o sansa sa se intoarca el ca un catelus care isi da seama ca sexul cu tine a fost bun totusihee hee si sa te ia cu dume "te iert " dar sa nu se mai intample bla bla :p altfel nu preahappy!

| lo a răspuns:

Crezi ca ai dreptul sa te culci cu cine vrei cand vrei si el sa fie langa tine sa-ti ierte infidelitatile si incestele?! Voi chiar nu ganditi inainte sa faceti asa ceva? Pe viitor fi mai fidela si mai respectoasa daca vrei sa ai o relatie frumoasa bazata pe iubire si respect si sa-ti speli imaginea pe care tu si varul tau v-ati creat-o!

| FuckOnCocaine a răspuns:

Mai culcă-te o dată, că doar n-o fi foc!

| luana1 a răspuns:

Problema giganta e ca nu gandesti.Pai cum sa se mai intoarca omul ala la tine in conditiile in care nu te poti abtine macar intr-o astfel de situatie?

| noescape a răspuns:

Te-as pune la plug in locul lui.

| kitishor a răspuns:

Tare ultima parte rolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa il inseli cu un verisor este total tampit si grav.
Daca ai facut asa ceva, un fapt grav, in mintea lui faptul ca il inseli cu baieti oarecare este nimic.
Asta sa iti fie invataturawinking.