| daNNusa a întrebat:

Am o problema.imi place de un baiat tare mult si nu stiu cum sa ii spun.cand sunt in fata lui, il privesc in ochi si ma pierd.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Andru1996 a răspuns:

Uite cum sta treaba...ideea e sa nu te mai pierzi fi mai curajoasa un pic ca nu o sa te omoare iti zic sigurwinking. Fa'i avansuri la inceput mai subtile apoi mai evidente.Afara e frig profita spune'i ca ti'e frig sh vrei geaca lui sau sa te tina in brate. O sa vada ca il placi si daca te place si el totul o sa vina de la sinewinking. Desigur daca nu ne intreaba si el tot aici daca tu il placilaughing

3 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Incearca sa te controlezi in fata lui, sa iti controlezi emotiile. Stiu ca este dificil, dar o sa reusesti! Trebuie sa reusesti!
Invita-l la o plimbare prin parc, la film, la un suc si ii spui acolo ca il placi. Ce va urma depinde de el. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa isi dea seama... daca ti-e rusine sa ii spui zambeste-i mai mult, priveste-l mai intens, cauta sa fii in preajma lui cat mai mult timp. Daca te place si el, va face primul pas!

| cristina_2572 a răspuns:

Fii si tu mai curajoasa... mai cu tupeu big grin