| Elin_8100 a întrebat:

Am o problema!
Imi place foarte mult de o fata si o iubesc!
Ea este mai mare decit mine cu 2 ani si ceva...Ne-am intilnit de vreo citeva ori si acum ea se poarta altfel. O intreb daca m-ai doreste sa fim impreuna ea zice ca nu stie si ca ceea mai mare problema sunt anii. Iar acum cind o sun sau vb, eu simt ca ea nu vrea sa vb cu mine. Ce sa fac? ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Roag-o sa te lamureasca... sa nu zica ca nu stie. ori da, ori nu. Poate nu ii convine ca esti mai mic decat ea si atunci nu are rost sa mai insisti.

| Annto a răspuns:

Da, cel mai bine ar fi sa stai de vorba cu ea fata in fata si sa-ti zica daca e problema legata de varsta dintre voi sau alta chestie. daca este cea de varsta explica-i cunva ca nu conteaza varsta atata timp cat iubesti persoane alte familii care au si copii si femeia ee mai mare ca barbatul cu 5 ani si n-au avut nicio problema.`! bafta :*

| Elin_8100 explică:

Ei ii convine dar prietenilor nu le convine si ea nu stie ce sa spuna...Si mi se pare ca din cauza aceasta se comporta asa.Citeodata e foarte bine dar citeodata rau (...