| keely a întrebat:

Am o problema, iubitul meu o reusit sa ma enerveze cu totul in seara asta, ne-am intalnit si primeste mesaj de la o prietena de a noastra, dar se pare ca ei au mai fost vorbit azi, si de mai multe ori la telefon dar asa m-a enervat si el si tipa aia...TPU credeti ca m-am enervat in zadar sau cu motiv? Ca m-am certat putin cu el in seara asta...am exagerat sau nu?

1 răspuns:
| lumy8876 a răspuns:

Pai depinde ce scria in mesaj. daca era ceva deranjant, nu stiu ceva sa dea de banuit ca ar fi ceva intre ei.at nu ai exagerat si chiar deloc, dar daca au vorbit pur si simplu prieteneste, at ar fi fost cazul sa ai faci o mutrita 2 sa ii arati subtil ca te-a deranjat,ca daat viitoare sa nu mai primeasca mes in preajma ta,nu stiu, mai bine vb cu el, si vezi ce zice in legatura cu eawinking