| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mai delicata, de cand mi-am pierdut virginitatea cu o prostituata, din acea zi nu mi se mai scoala, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| OanaAlexandra123 a răspuns:

Te-a deochiat

10 răspunsuri:
| JustStitch a răspuns:

Am folosit prezervative desteptu ****

Răspuns utilizator avertizat
| Nemessys a răspuns (pentru Cersei):

Hoo ma... usor. Cine @&*! esti tu sa-l faci asa? Eu nu vad in intrebarea lui o injuratura sau ceva de genu. Si o intrebare mai buna e : ce cauti tu aici daca nu stii sa vorbesti si sa te comporti. Poate ca el ar trebui sa se duca la medic dar tu ar trebui sa te duci la un psiholog.

Răspuns utilizator avertizat
| nichy2012 a răspuns:

Blestem, du-te si te spovedeste.

| Oana92 a răspuns:

Mda....maturizeaza-te! Esti prea prins in chestia asta! Nu e deloc cea mai misto chestie pe care puteai sa o faci, dar timpul nu il mai poti da inapoi.
Treci peste! A fost doar o partida de sex!

| GoldandSilver a răspuns:

Poate o sa treaca, daca nu, nu ezita sa consulti un doctor. Toate cele bune! Vad ca nu ai rezistat tendatiei!

| Jeez_Cosmin_1996 a răspuns:

Cred ca ti-a placut prea mult

| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog, explica-i problema si el te va sfatui ce ai de facut in viitor.