| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. maine trebuia sa ma intalnesc cu prietenul meu inainte sau dupa scoala, pentru clasica giugiuleala. faza e ca el m-a amanat pentru prietenii lui care habar nu au ca suntem impreuna de 5 luni :p. faza e ca i-am lasat un mass in care spuneam ceva de genu : "te urasc! stii ca nu vb serios si ca e total fals, doar ca la cate tampenii si la cate lucruri am renuntat pentru tine, mi-ar placea sa imi acorzi putina atentie".

oare ma crede narcisista sau ceva? nu sunt deloc asa doar ca il iubesc enorm si zau ca uneori am impresia ca e mult prea bun ca sa fie cu una ca mine sad fundoi si voturi

Răspuns Câştigător
| paynehunter a răspuns:

Intr-un fel sau altul fetele sunt atrase numa de badaranii astia care va trateaza ca pe niste caini si ii doare in **** de voi, zi-mi si mie de ce il iubesti daca se comporta asa cu tine? Ce te atrage la el?

3 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Stiu doar ca faza cu prietenii lui e ciudata. Nu este deloc bine ca de 5 luni va ascundeti de prieteneii lui. E ceva putred. Mai gandeste-te odata daca iti place aceasta situatie!

paynehunter are dreptate

| AnnaS98 a răspuns:

Nu. deci parintii lui, profesorii, colegii nu stiu nimic, nici macar prietenii lui, care de fapt sunt o gasca de iesit. deci nu. nu au aflat decat niste prieteni foarte apropiati si atata. plus ca si eu am vrut sa ramana toata treaba secreta pentru ca el "don juanul" scolii iar eu sunt una de rand, care are maxim 2-3 prieteni. si am vrut sa fie secret pentru ca m-as fi simptit aiurea. nu de alta. el a vrut sa fie secret pentru ca toti din soala, de la profesori la elevi au facebook si postau toate tampeniile si se afla pentru ca si parintii lui au cont.

payhunter :stiu ca pare badaran dar pur si simplu el nu e asa. stiu. la scoala se preface ca e smecher sau altele, dar poate fi si sensibil, si dulce, chiar daca n-o arata. si faza cu "ma gasesc cu prietenii" nu e prima oara. m-a mai anulat si de alta data si l-am inteles doar ca m-a deranjat felul in care mi-a zis-o. si tot sper sa nu se supere. uneori spun prostii cand sunt suparata si abia dupa imi dau seama de tot straight face

cornel13 : stiu ca exagerez mult, foarte mult, dar mi-e frica. mi-e frica ca intr-o zi n-o sa-l mai am. stiu ca nu e ultimul tip de pe lume, dar il iubesc...

Betty18 : nu e vorba de situatia asta. am hotarat impreuna ca n-o sa spunem nimanui. motivele sunt enuntate mai suswinking

chiar n-am idee la cine merge funda pentru ca toti m-ati ajutat si va multumesc. cred ca la paynehunter, desi cornel13 mi-a dat un raspuns mai asa, pentru asteptarile mele. betty18... daca vroiam sa ma leg de faptul ca nimeni nu stie... te anuntam. stiu ca daca continuam o sa se afle o data si o data si daca el vrea mie mi-e indiferent pentru ca oricum nu ma mai intereseaza ce zice lumea, sau cel putin nu asa cum ma interesa acum cinci luniwinking

| cornel13 a răspuns:

De obicei fetele exagereaza cu concuzile(fara suparare), daca stie ca il iubesti nu o sa il ia in seama, iar faza cu prieteni care nu stiu poate ca vrea sa le spuna la momentul potrivit.