| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema
nu mai reusesc sa am erectie cand trebuie sa o penetrez pe partenera mea...
astept un raspuns
plz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Psiho are dreptate, depinde de starea psihica si fizica pe care o ai in momentul respectiv, este permanenta, partiala...revino cu detalii.

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Oameni buni, cand puneti o astfel de problema, mai dati si detalii, adica o minima anamneza!: varsta, de cand ai problema, numai ca parten actuala sau si dinainte, ea ce crede-de ce nu poti? ai baut prea mult inainte de act? inainte de penetrare ai erectie normala? ea incearca sa te ajute? Cum? + orice alte detalii! Daca ti-e jena sa le faci publice, da click pe numele meu si trimite-mi doar mie detaliile si se rezolva! Ok?! Astept! PSIHO