| eubahhh a întrebat:

Am o problema! nu stiu ce am dar nu ma atrag baietii frumosiii si cuminti. am fost cu un baiat de 22 ani (eu am 17) acum 2 saptamana, ff frumos dar prea cuminte. cu toate ca nu ma plictiseam cu el si toate pr mele mi-au zis ca e ff frumos si sa nu il las dar i-am dat adidasii laughing. mie de fapt imi place de un baiat de la mine din clasa, e dragut atat, dar e putin vagabont(asta place mie :d ) si luii ii place de mine. dar nu vreau sa fiu cu el doar imi place de el.:p

fetelor voua va plac baietii cumintii si frumosii sau baietii draguti si vagabonti? :*

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ei poftim cultură.
Eşti bun şi respectuos cu femeile "îţi dau adidaşii" şi mai şi râd şi vai ce afectate sunt ele. Şi apoi ăla poate-şi plânge-n pumni că cu ce mama dracu' ţi-o fi greşit.
Iar când unu' procedează aşa cu voi, veniţi şi vă plângeţi că vai ce naşpa-s bărbaţii că lor li se rupe de sentimentele voastre.
La ce-ai mai început o relaţie cu bărbatul de 22 dacă de fapt ţie-ţi place de altul?!
Vă plângeţi că băbaţii sunt naşpa şi că-s misogini?! Nici voi şi mai ales tu, nu sunteţi mai prejos!
Eşti superficială fiţoasă care are senzaţia că totul i se cuvine şi caută să-i pice perfecţiunea din cer. Ia ghici: Nu este!
Salut!

12 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Lary21.probabil prietenul tau este scorpion ca zodie, de are atitudinea aia negativa si plina de misterwinking. Dar daca intre voi este doar o atractie fizica... 3 anilaughing cred ca v'ati distrat ma oameni buni.Nu stiu laryssa poate nu esti compatibila cu prietenul tau, nu este vorba ca este el un frumusel timid si cuminte, doar ca nu se poate exprima in voie in prezenta ta.Sentimentul este reciproc, iar daca tu simti ceva ciudat despre el si el simte despre tine. Apropo eu sunt scorpion ca zodie big grin voi? Asta ca sa va cunosc mai bine.Lar esti varsator? Nu o lua in serios imi omor timpul cu zodiacul de o vreme, chestie total adolescentine.

| shtephie a răspuns:

Cu siguranta imi plac baietii cumintzi si frumoshi, cu caracter!

happy

| JeSa a răspuns:

Îmi place băiatul inteligent, cuminte şi ''frumos'', atât în interior, cât şi-n exterior.

| oz a răspuns:

O sa gasesti ce o sa cauti...

| oz a răspuns:

@voice
Golan? tu te simti foarte bine cand se poarta urat cu altii?

| cretzufinish a răspuns:

Imi plac cei care stiu sa iubeasca. Deja l-am intalnit.winking Sunt mai putin importante restul, insa sa fie un pic mai frumos ca dr... ul (ca sa nu-i pronunt numele), cum imi zicea bunica laughing

| Lary23 a răspuns:

Stii ce e ciudat? ca si eu mi-am pus intrebarile astea de multe ori.eu spre ex, sunt intr o relatie de 3 ani cu un tip.si inca ma intreb ce-mi place la caracterul lui, in afara ca ma atrage fizic.adica a fost dragoste la prima vedere, in partea mea tongue dar e o fire atat de aiurealaughing era rece, orgolios, vagabontel, facea misto de fete, nu se lasa dominat, mereu isi impunea punctul de vedere! la inceput ma simteam asa, oare suntem impreuna, oare nu? laughing in fine, a trecut timpul si s-a schimbat bineinteles. dar unele insusiri tot si le-a pastrat! parerea mea e ca fetelor chiar le plac baietii astia cu o atitudine "negativa", nu pot sa-mi explic de ce, dar asa cred tongue asa suntem noi, daca e bun si cuminte, nu-mi trebuie; daca e rau si vagabont, de ce e rau? si tot asa laughing)

| voice a răspuns:

Uite sunt cu iubitu meu de aprox 1 an si e golan dar nu cu mine
imi place ca invat multe de la ellaughing))
eu sunt cuminte dar e f bine intre noi
deci trage concluzialaughing)

| Gise a răspuns:

Cuminte, cat se poate de dragut ...frumusetea trecebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe toate ne atrag baietii obraznici ca doar de aia ne plac baietii. baietii cumintei sunt asociati cu o fetita (no offense), dar trebuie sa mai gandesti si rational. baietii obraznici ne atrag d. p. d. v. sexual, dar in viata mai ai si alte nevoi in afara de sex.
eu aleg un baiat cuminte pentru ca il simt mai aproape de mine si simt ca ii pasa mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei draguti si vagabonzi ma simt in siguranta cu i si bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa cred ca stiu eu despre cine e vorbaasmugsmug