| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, saptamana viitoare o sa fac dragoste pentru prima data cu iubitul meu...am luat o camera la hotel.si vreau sa stiu cum as putea sa fac sa nu se pateze lenjeria d p pat avand in vedere ca e pentru prima data, sau cum as putea sa fac? e penibila intrebarea, dar n-am niic o idee

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Dificila problema, dificila de tot. Te-ai gandit sa iti pui un prosop sub fund?

| `KiddO` a răspuns:

Puteti s'o faceti in baiewinking...laughing va luati prsoape de acasa ...nu stiu inventati voi ceva P. s.: pe gresie se sterge usorwinking

| Nebuneală a răspuns:

Bunahappy
pff. complicat. ia-ti cearsaf de acasalaughing
alta idee nu am
Succes

| darkeyes a răspuns:

Iti iei o panza la tine.Nu ar trebui sa iti strice seara cateva pete de sange. happyBafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am facut la el acasa si m-am patat pe pantalonihee heeasta e se pateaza se pateaza o s-o curete de aceea primesc bani.

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Eu zic sa iti ei un cearsaf de acasa...pentru siguranta happy

Pa, pa.

| J0hn a răspuns:

Ssssuuuuuupeerr smecherie ca ai avut tupeuuu sa scrii aiciwinking bravo pai nu se stie 1 daca iti va curge sange mai mult si 2 pune un prosop nu ii intereseaza pe ei oh go on de unde si cum a curs important e sa-l spele... gasesti prosoape in dulapurile lor laughing hai mult noroc have fun!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hotelele au prosoape...laughing Si te vei pata pe lenjeria intima, poate pe picioare, sa fie partenerul tau atent cand curge sangele.winking baftalaughing