| bebitza4bebitzu a întrebat:

Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv am avut o relatie de 7 ani dupa care sa sfarsit din cauza mamei lui se baga prea mult cu mult efort si ambitie am dat uitarii acelui baiat am intalnit alt baiat care este minunt m-a facut sa il iubesc foarte mult intr-un timp atat de scurt cat l-am iubit pe cel dinainte in 7 ani am ajuns sa il iubesc pe cel prezent in 3 luni. mie ca daca ii arat cat de mult il iubesc sa nu fiu iar dezamagita cum am fost prima data. ce sa fac sa ii arat sau nu? raspundeti-mi va rog

1 răspuns:
| Lavinia_4721 a răspuns:

Arata'i. niciodata nu gandi ca va face la fel. sau ca vei suferi. fiecare are propiul destin. si eu am avut o soacra pe care am vrut s'o omor. ea s-a bagat mult in relatie si datorita ei a disparut iubirea dintre mine si el. si asa s-a distrus tot. daca il iubesti arati da nu sa pari disperata :-s adica cate un pic big grin