| DuțuAlex a întrebat:

Am o problema...Sunt a 7-a, iar cand eram intr-a 5-a, am ramas aceeasi clasa, dar au mai venit 7 fete noi si mi-a placut de o fata si am fost cu ea...cu dulcegari, etc pe care acum nu le-as mai face. dupa cateva luni nu am mai bagat-o in seama si ea nu a dat nici un "semn de viata", si nici eu nu am mai bagat-o in seama. BUN! Acum in a 7-a parca am simtit din nou ceva pentru ea, dar nu vreau sa par disperat dupa ea si incerc sa ma port frumos cu ea, apoi sa o tratez cu indiferenta cum am facut la toate, dar la ea nu merge din pacate. ce ma sfatuiti sa fac?sad

2 răspunsuri:
| Stuff a răspuns:

Abordeaza alta metoda ca la unele fete nu tine faza cu indiferenta ...de exemplu nici la mine nu tine, dar ai putea sa stai cu ea sa vorbiti asa un timp apoi ai putea so inviti in oras mai asteapta putin timp sa nu pari disperat dupa ea

| phantomitza a răspuns:

Si mie mise mai intampla sa imi vina sentimente din cand in cand pentru fostii mei, dar stii vorba aia ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust, daca crezi acum ca o sa mearga si o sa vorbiti nu sa va tradati cu indiferenta cand aveti vreo problema in loc sa o lamuriti, va fi ok atunci chiar daca doare incearca sa treci peste depinde de tine, daca vrei cu adevarat incearca daca nu esti sigur fete mai sunt.