| DuțuAlex a întrebat:

Am o problema...Sunt a 7-a, iar cand eram intr-a 5-a, am ramas aceeasi clasa, dar au mai venit 7 fete noi si mi-a placut de o fata si am fost cu ea...cu dulcegari, etc pe care acum nu le-as mai face. dupa cateva luni nu am mai bagat-o in seama si ea nu a dat nici un "semn de viata", si nici eu nu am mai bagat-o in seama. BUN! Acum in a 7-a parca am simtit din nou ceva pentru ea, dar nu vreau sa par disperat dupa ea si incerc sa ma port frumos cu ea, apoi sa o tratez cu indiferenta cum am facut la toate, dar la ea nu merge din pacate. ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| pinkypuff a răspuns:

Pai poate fata nu crede ca tu vrei sa ai din nou o relatie cu ea si de aceea nu te baga in seama cel mai bine ar fi sa te porti cat mai frumoas cu ea si nu o mai tratezi cu indiferenta (fetelor le place asta dar nu in excess atunci chiar vor crede ca le ignori)incearca sa ii faci avansuri cat mai discrede posibil si sa o bagi in sama mai mult ca pe celelalte fete:X. Sper ca am ajutat (FUNDITA?)

3 răspunsuri:
| Eka7Lyzza a răspuns:

Sa recunoastem. e mai smeqera ca tinehappy

| DubluV a răspuns:

În așa caz îți pot spune doar un lucru. Dacă vrei să fii împreună cu ea, atunci fii curajos, și arată inițiativă, dacă nu are prieten, atunci încă și mai bine. Și nu o să arăți în ochii ei ca un disperat. De ce să te jenezi de ale tale dorințe?

| pinkypuff a răspuns:

Mersi de fundita sper ca am ajutat:*