| Gaby005 a întrebat:

Am o problema... sunt intr-o relatie cu o fata de 5 luni. Totul a fost ok pana acum 2 zile cand i-am povestit cum ca fostul de care a fost indragostita 6 luni de zile a mintit-o intr-o chestie destul de importanta. A reactionat foarte ciudat, ea fiind o fire vesela s-a intristat imediat si nu a mai spus mai nimic pana am condus-o acasa. Sa imi fac probleme cum ca ar mai fi inca indragostita de fostul sau doar a fost dezamagita? Raspunsurile pertinente primesc funda.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cred ca reactia ei la cele spuse de tine i-au trezit niste amintiri neplacute care le-a avut cu fostul.

| e1xtz a răspuns:

Doar ea stie...si cel mai probabil o sa iti ascunda si tie adevarul.

| TheImpaler a răspuns:

Te bagi sa discuti ce nu te intereseaza, tragi ponoasele. ce ai cautat tu sa-i spui ca ala de dinaintea ta a mintit-o? daca taceai, filozof ramaneai.