| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.sunt minora si imi place un barbat fara copii, dar insurat. el imi spune mereu ca ma place, mereu cand nu e cu sotia lui imi da sms ma suna.ne vedem doar noi doi, iar atunci ma saruta tot timpul, sta numai peste mine, iar eu la fel, ma tot pupaceste pe gat.etc. oare chiar ma place? sau vrea doar sa se culce cu mine? imi spune ca il atrag de cand ne-am cunoscut.ne intalnim aksa la ei, stam in dormitoru lor si in patul in care doarme cu sotia...nu poate sta fara sa ma atinga.de fata cu sotia sa vorbeste cu mine, ma pupa pe obraz si nimic mai mult. dar cand suntem doar noi e asa tandru.si inca ceva nu imi place sa fiu amanta, dar el e chiar pe placul meu, e barbatul pe care mi-l doresc langa mine, la care am visat mereu. pur si simplu m-a innebunit, numai cand mi-a zambit, ceea ce face cam des. oare isi iubeste sotia? cand ne intalnim nu are verigheta pe deget.de ce oare? si de ce oare o inseala tocmai in casa ei, in patul ei? eu nu prea ma simt vinovata, el ar trebui sa fie cel mai vinovat pentru asta, ca el a inceput.la inceput imi era simpatic ca persoana, dar daca cu timpu a inc sa se dea la mine. a inceput doar prin simple saluturi si din ce in ce a avansat. pana acum nu mi-a propus sa facem nimic.si probabil ca nici nu va indrazni pentru ca stie ca nu as accepta.si poate o sa-i fie si frica ca o sa-l dau de gol. eu zic ca dk isi dorea doar sa se culce cu mine, nu se risca atat, pentru ca orcand ne poate prinde cineva, de aceea ne si vedem aksa la ei, ca dk zice cineva ceva, sa putem minti ca am fost in treacat pe acolo si l-am zarit in curte.nu stiu nici ce sa cred nici ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| jaan a răspuns:

Ar fi fost important de stiut varsta ta. Voi considera una ipotetica, 15 ani. Sub aceasta raspunsul nu e valabil. Daca atitudinea lui nu te traumatizeaza, nu-ti induce teama ori nesiguranta, te indemn sa iei in calcul numai sentimentele, placerea si vointa ta. Practic, debutul sexual cu un astfel de om e net superior celui cu un adolescent prost, ingamfat si neinitiat.Asculta-ti inima! Daca lucrurile vor merge bine intre voi el isi va reconsidera cu siguranta pozitia fata de nevasta-sa iar tu vei castiga prim-planul. Fericirea e ceva rar...ar fi culmea s-o mai si refuzam! Atentie! Sub aceasta varsta nu cred ca te poti baza pe discernamantul tau.

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O inseala acasa in patul ei ca sa-ti demonstreze ca nu da doi bani pe tine, ca simte ca meriti numai firmiturile nevestei si ca sa fii convinsa ca niciodata nu vei capata mai mult. Nu vrea doar sa se culce cu tine acum, vrea sa se culce cu tine mereu, sa aiba o "saltea" de zile negre care sa-i inghita orice si cu care sa-si descarce frustrarile ca sa poate fi dragut, amabil si iubitor cu sotia.

| push2gl a răspuns:

Daca te iubeste de ce mai sta cu actuala sotie

| alleecsandra a răspuns:

Buna!
spui ca esti minora...cred ca esti si virginawinking
pai hai sa ti spun cum sta treaba!
acel om vrea sa te vrajeasca, asteapta pana faci majoratul(cred ca te apropii) si apoi iti va cere sa te culci cu el!
am o prietena in aceaisi situatie ca tine...si el se comporta la fel, numai ca nu au ajuns in locuinta lui.
el la familie nu va renunta pentru tine...doar vrea sa profite de persoana ta ai grija la ceea ce faci, sper sa nu te dezamagesc!
numai bine!:*

| toygirl a răspuns:

Mmm sa fii amanta la aceasta ai visat...nu te-ai ggindit ca el joaca cu tine, el doar are sotie si ciopii... p/u tie aceasta! tu vrei ca el sa te ia in pat si gata apoi sa-ti spuna ca scuze aceasta a fost doar o greseala, nu prea cred ca vrei aceasta! si normal ca el la inceput va vorbi cu tine calm, doar te va saluta si aapoi va incepe joaca, sa te sarute pe gitpe ureke, pe sini! sa ai grijael stie ce-si dorestedar tu acumcum esti indragostita iti poti strika viata! eu iti propun sa-l ignori si mai bine sa te intilnesti cu vreun baiat de virsta ta, caci iti poti strica viata de pe acumEu iti urez successi ce nu ai face sa te gindesti bine la aceasta daca faci bine sau nu, gandeste-te ca te folosestesi ca doar joaca cu tine!

| madalina_4528 a răspuns:

Acceasi poveste ca a mea e naspa rau dar daca il iubesti.si, si el simte ceva pentru tine...e ok dar stii ce vrea un barbat insurat nu? eu nu m-am lasat la elbig grin chiar daca il iubesc inca

| madalina_4528 a răspuns:

Lasa'mi id tau de messs si povestim acolo ok? mersi pup bye

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sincer cred ca doar vrea sa profite de tine... daca chiar l-ai interesa s-ar desparti de sotia lui. lasa-l in pace pana nu vei avea probleme.astai sftaul meu (14)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca stii, dar e cam ilegal ce face el...desi,e adevarat, nu v-ati culcat si nici nu te-a presat sa faceti asta, dar nu e nici chiar asa normal ce face el...si iti dai seama ca nu are niciun respect pentru o femeie daca isi inseala sotia, in casa ei si in patul ei.eu zic sa renunti la el, sa te respecti si tu pe tine putin.in fine, e alegerea ta, experienta ta.:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Panaramo! alta treaba n-ai decat sa te uiti dupa barbati insurati? si ce daca el a inceput totul, tu daca erai cu capul pe umeri refuzai din startwinking

sper ca intr-o zi cand te vei marita, sotul tau sa faca acelasi lucru pe care il face si barbatu asta cu tine oh go on sa vezi si tu cum e sa fii in postura de nevasta inselata!

nu ti-e clar ca asta isi bate joc de tine? ce crezi ca poa' sa vrea el de la o minora? se distreaza cu tine si cand o sa se plictiseasca o sa iti dea cu flitwinking un pic de creier nu ti-ar stricawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...inseamna ca isi inseala fosta sotie, sau poate te santajeaza pe tine...nu stiu

| Stephanya a răspuns:

Dupa parerea mea, persoana asta sigur vrea doar sa profite de tine si de faptul ca thu nu-ti dai seama ce-ti poate face.Atata timp cat esti minora mai bine il lasi in pace, deoarece nu stii de ce este in stare si ce e in mintea lui.

| RadudelaRadio a răspuns:

Frumos romanul. Scuzand gluma nevinovata...

Pai in primul rand nu cred ca face el bine, fiind om casatorit nu este corect fata de nevasta-sa. In afara de asta, am impresia ca ii cam plac copii. Ar trebui sa iei initiativa si sa pui punct intalnirilor si sarutarilor, din simplul fapt ca nu va potriviti pur si simplu. Daca vezi ca nu te lasa in pace atunci poti sa recurgi la varianta cealalta (care nu prea e frumoasa dar e sanatoasa) de a-i spune lu nevasta-sa. Sfatul meu care ti-l recomand cu caldura este sa renunti.

| samyrrra a răspuns:

Din cate inteleg eu, esti prietena sau foarte apropiata de sotia lui.de casa lui.mai fetita draga nu e frumos ce faci, in primul rand el doar se distreaza pe seama ta, nu fi prostuta sa-l lasi sa isi bata joc de tine ca o sa iti umbresti toata viata de regret. asteapta un timp departe de el sa vezi ce o sa faca, daca nu-i pasa ramane cu ea. daca te iubeste pe tine o lasa pe ea si umbla dupa tine.lasa-l pe el sa umble nebun dupa tine nu i te pune pe tava.si acasa la el.e culmea