| biancakaale a întrebat:

Am o relatie cu o fata care sta la judetul vecin fata de cel in care stau. Distanta nu este o problema, ne vedem odata la cateva luni sau in cele mai bune cazuri odata pe luna, deci, nu asta este problema.
problema la care nu gasesc solutie este cum putem intretine relatii sexuale, noi fiind ambele fete.
Mi-a mai propus ea ceva chestii dar nu sunt atat de sigura ca este ok din moment ce nu stiu consecintele(stiu ca femeile nu pot face copii cum ar face un barbat si o femeie, ma refer la faptul ca nu stiu la ce relatie vom avea si eu si ea cu propriile familii si de frica de a nu se intampla ceva stanjenitor din moment ce eu sunt virgina, iar ea nu).
Tin sa mentionez ca familia ei nu stie de noi, iar a mea nu este de acord.
Nu vreau raspunsuri din partea homofobilor

6 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Buna Bianka,
Daca aveti bani puteti merge la hotel sau locuri gen Airbnb si puteti sa va bucurati una de alta.
Daca aveti una din voi masina, puteti calatori si gasi locuri mai retrase si sa faceti sex.
Nu conteaza ca esti virgina, daca o doresti va stii partenera ta cum sa aiba grija de tine.
Nu te astepta ca familiile sa te inteleaga ca nu o sa intample. Traiesteti viata.

| Violleta2022 a răspuns:

Relatia la 13-14 anisori este de pretenie, colegialitate, nu de alta natura, fiindca voi la varsta asta sunteti foarte confuze, inca jucandu-va cu papusile, iar faptul ca va place una de alta nu inseamna ca sunteti lesbi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu te astepta sa accepte familia.
Gandeste-te doar la tine.
Vrei sa intretii relatii sexuale cu ea?
Iti doresti fizic sa faci asta, te atrage?
Daca e vorba doar de insistente din partea ei, iar tu nu te simti pregatita, atunci refuz-o.

| sofisis a răspuns:

Sincer nu prea iti inteleg problema...stanjenitor in ce sens? Si ce daca esti virgina? Toti am fost o data...
Cu familiile...complicat, ce sa zic? Nu aveti decat sa asteptati sa deveniti majore si independente

| lickypuss a răspuns:

Phone sex could work, daca aveti peste 18 puteti sa va vedeti intr-un hotel and yknow, presupun ca nu sunteti deci yea

| Gagigaru69 a răspuns:

Nu puti sunteti amandoi bipolare/i