| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie cu un baiat de 6 ani si inca imi este frica sa ma culc cu el ce sa fac cum sa scap de aceasta teama?

14 răspunsuri:
| evelynne a răspuns:

6 ani?:o wow da' cati ani aveti? teama dupa 6 ani? totusi...ciudathappy vb cu el zi'i ce teama ai si poate te ajutawinking

Răspuns utilizator avertizat
| DevilLife a răspuns:

Nu stiu ce fel de relatie e pentru ca niciun baiat nu asteapta 6 ani si sunt sigura ca te-a inselat. dar oricum vorbeste cu el si spune-i ce simti asa iti vei da seama de sentimentele voastre si poate faci pasul cel mare, cine stie

Bafta!

| mario a răspuns:

laughingesti penibila.pai ce astepti, apocalipsa si apoi vrei sa te culci cu el.treci la treaba numai sta.ca doar nu o sa iti faca vre. un rau, tot bine pentru tine:d

| aliyna a răspuns:

Discuta cu el despre ceea ce te preocupa si sigur veti gasi rezolvarea, mai ales daca sunteti impreuna de atata timp.

| zarkon a răspuns:

Păi e normal să-ti fie teamă, copilaşul are doar 6 ani şi e cam riscant, te bagă la corupere de minori...

Răspuns utilizator avertizat
| TheMihutz a răspuns:

Fa sex si scapi, asta-i solutia.

| AnduStyle a răspuns:

WOW 6 ani nu imi vine sa cred si el dupa 6 ani inca nu ti-a cerut nimc? Orcum RESPECT pentru tine deci sa stai 6 ani cu cineva intr-o relatie si sa nu faci nimc, good. Nu o face pana nu esti pregatita, pana nu esti absoulut sigura de cea ce vrei sa faci nu te gandi laa chestii gen " hai sa o facem". Cand o faci cu cineva nu cred ca e vorba doar de penetrare si extragere, e vb si de sentimente. Plus de asta dupa "experienta asta " te vei dezvolta mult mai ales in felu de a gandi.Deci nu cred ca ar fi bine sa o faci daca nu esti pregatita.

| Ana_6561 a răspuns:

Omg 6 ani?!straight face nai vrut sa scrii 6 luni si ai gresit?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sti ce cred intreaba-l daca te iubeste si spune-i sa mai astepte ceva timp daca iti va apune ca va astepta atunci intreti relati sexuale daca va spune ca a asteptat prea mult inseamna ca nu te iubeste

| dreaming a răspuns:

Pai 6 ani e o perioada destul de lunga.in tot acest timp nu ai avut destul timp sa il cunosti? sa vezi ce fel de persoana e? nu vreau sa te supar, dar stii ca barbatii nu asteapta atat de mult, esti sigura ca nu te-a inselat? daca totusi nu reusesti sa treci peste aceasta frica, inseamna ca nu va iubiti destul de mult si ca nu e o relatie serioasa (chiar daca dureaza de 6 ani). good luck!

| radmaria a răspuns:

:O? Helooo, trezeste`te la realitate happy... Fa`o ce mai astepti? totusi sunt 6 ani, nu stiu ce baiat ii ala care te-a asteptat atatia anibatting eyelashesbig grin, cre`ca sigur te`s inselathappy

| blade_8047 a răspuns:

Cn 'reac asteapta 6 ani?!?! Trebuie sa fii un adevarat calugar sa nu faci "sex" 6 ani... Va dati seama ce viata trista are saracu...