| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie de 1 an.eu am plecat la facultate, el a ramas acasa. Vorbim la telefon si pe messenger zilnic, dar ne vedem doar in vacanta. El jura ca ma iubeste si cand ne intalnim nu mai poate de fericire.Insa am aflat ca el acasa se intalneste cu cineva cu care vorbeste in fiecare zi, fata mai doarme la el, au facut si sex...insa domnisoara mi-a spus ca el i-a zis.ca ma iubeste pe mine. dar cu toate astea se intalnesc si vorbesc mereu. Ce sa fac? credeti ca tine la ea daca vorbesc zilnic? sau vrea doar sex de la ea si atat?

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Iti dai si tu seama.e baiat. poate vrea doar lucrul asta de la ea.Sau poate ca va imbarliga pe amandoua! Gandeste-te bine! cu dragostea nu te joci...Plus de asta daca te iubeste te astepta, nu se duce cu altele, ca nici tu te-ai dus la facultate sa il inseli. Dar trebuie sa o iei si pe partea cealalta. ca este baiat si are si el ca orice baiat nevoile lui.Incearca sa vorbesti cu el, sa lamuriti situatia! Te iubeste sau? oricum nu e in ordine daca fata aia doarme la el, si invers. inseamna ca nu sta cu ea doar pentru nevoi. ci e ceva mai serios. dar atunci de ce mai vorbeste cu tine? e ciudat.si ceva e la mijloc sigur. eu incerc sa ma pun in situatia ta.dar e greu.Ti-am spus vorbeste cu el nu sta asa ca nu rezolvi nimic.I-ati si tu o zi, 2 libere de la facultate si du-te la el fa cumva tot posibilul nu stiu.si vezi ce rezolvi. Bafta oricum:*:*:*

| lolly a răspuns:

OMG fata mea trezeste-te la viata. Daca baiatul te iubea nu te insela! Daca o vrea pe alta, da-i papucii, doar nu mai ai de gand sa stai cu el dupa ce ti-a facut. Ti-a dovedit ca nu poate rezista fara sa se f**a, ca te inseala, ca nu tine la tine

| yootheskateitsmylive a răspuns:

Pai asta nu-i baiat! ori te iubeste pe tine ori nu! Si nu are cum sa vree sa faca sex cu mai multe! Eu zic sa-l parasesti, ca mai sunt si alti baietii pe lume!