| floricika_1940 a întrebat:

Am o relatie de 1 an si jumatate, locuim impreuna.De la un timp de vreme banuiesc ca m ar insela.Cum pot afla asta? Cu telefonul nu merge pentru ca sterge apelurile.

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Bună!
De la ce a venit bănuiala asta? Sigur ți-a provocat-o cineva! Știi, această probleme ar trebui s-o discuți cu el, spune-i să-ți explice anumite lucruri care te îngrijorează deoarece aveți o relație de 1 an și locuiți împreună. Dacă nu dorești să aplici calea comunicării, poți să urmărești comportamentul lui. Zic să-l ''suspectezi'', vezi semnele de gen(dacă se poartă mai ciudat, dacă vine mai târziu, dacă se ascunde de tine, dacă încetează să mai vorbească mult cu tine... etc)
Succes!

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,de la ce vina banuiala asta? Poti afla doar urmarindu-l,altfel nu prea ai cum,unii stiu foarte bine sa se fereasca si sa nu ii afle nimeni,fi oricum atenta la felul cum se comporta cu tine,la gesturile lui,daca e mai rece,mai indiferent cu tine, daca nu mai e la fel de tandru si lipseste cam mult de acasa, atunci incearca si tu sa aflii ce se intampla.Stii ca intr-o relatie trebuie sa existe incredere, dar femeile simt cand sunt inselate...asadar daca ai motive sa te indoiesti de el,atunci urmareste-l si tu,sa vezi pe unde umbla si cu cine,altfel nu prea ai cum,ca daca te inseala logic ca sterge apelurile si doar nu va iesi cu alta de mana prin fata casei.
In orice caz ai mare grija,daca vrei sa il urmaresti sa nu afle, ca daca nu te inseala si el te prinde ca il spionezi, s-ar putea supara rau pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e Nokia la mesaje trebuie sa aive si " rapoarte trimitere "
, pe la setari pe undeva si asa ii salveaza mesajele trimise.

| fabiola a răspuns:

In primul rand o sa simti, e cel mai dezvoltat simt al femeii! Apoi acolo unde banuiesti, cerceteaza delicat si inteligent.Raspunde-ti singura la intrebari, nu trai din vorbele altora sau din banuieli personale! Odata ce gasesti raspuns la incertitudinile tale, discuta-le cu el, calm. Vezi si punctul lui de vedere! Daca minte si insala! E verificat asta!