| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie de 4 luni cu o fata pe care o iubesc enorm. Si ea ma iubeste la fel. Problema vine cand incepem sa discutam despre sex. Spune ca nu este inca pregatita si ca nu are inredere in relatia noastra si in durata ei... Nici macar cu pettingul nu este de acord. Ce pot face pentru a trece peste momentul asta?

2 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Hm, pai da, femeiile sunt de fel mai suspicioase, nu prea au incredere in barbatii, iar daca tipa e virgina e si mai nasol pentru tine.

| Suki08 a răspuns:

Probabil vrea sa se asigure ca nu afce o greseala si o sa regrete, ca pana la urma are dreptate, ii este frica ca o sa o lasi si probabil este inca virgina