| Drenea_Sergio_1997 a întrebat:

Am o relatie de 4 luni mai avem putin si facem 5 luni impreuna dar eu sunt in Germania iar ea in Romania nu mai suportam sa stam asa de paste vin acasa parinti stiu de noi si sunt de acord de paste o sa ne vedem pentru prima data ce sa fac nu mai rezist sa mai stau aici fara ea ce trebuie sa fac sa o am langa mine sa fac un copil poate asta ar face ca totul sa fie bine stiu ca va fi greu dar nu exista relatie fara sacrificii va rog sa ma ajutati dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Neuronul a răspuns:

Paştele e luna viitoare, prietenaş!
Hai că nu mai e atât de mult timp!
Aţi rezistat 4 luni, mai strânge puţin din dinţi şi o să fie totul bine!
Un copil nu ar trebui să reprezinte un sacrificiu ca relaţia voastră să meargă!
Îl puteţi face atunci când sunteţi siguri că îi puteţi oferi un viitor financiar, o educaţi, o familie sigură, iubire.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Lasa copilul pana cand vedeti daca relatia voastra merge bine. Nu mai astepta pana de paste, urca-te in avion si du-te sa stai cu ea intr-un week-end, o sa va mai treaca din suferinta.