| anonim_4396 a întrebat:

Am penisul foarte mic, sunt disperat, nu pot avea relatii din cauza asta.
Are 15 cm lungime si doar 10, 5 cm grosime, testiculele sunt si ele subdezvoltate, adica foarte mici. Cand ma dezbrac de chiloti si ma uit in oglinda, par un pustan de 13 ani din punct de vedere a organelor genitale. Nici in chiloti nu pot sa stau, pentru ca arat penibil, adica nu se vede umflat in fata, adica bombat, ci aproape plat. De asta nu ma pot duce nici la piscina. Sau cand ma duc undeva unde trebuie sa raman in chiloti, imi bag ciorapi inauntru sa para mai bombat. Am 18 ani si nu am avut nici o relatie cu nici o fata pana acum din cauza asta.
Ce sa fac, sunt disperat?
P. S: NU LUNGIMEA ESTE PROBLEMA MEA, ci grosimea, care este mult prea mica ca sa pot sadisface o fata, sau sa reusesc sa stau intr-o relatie cu o fata dupa ce facem sex.

Răspuns Câştigător
| ilyloveyou a răspuns:

Off saracutul de tine. uite te invat eu cum sa il maresti facand sex cu mine si o sa vezi ce minune se intampla:*

| MarYoBenucci a răspuns (pentru ilyloveyou):

Daca esti fata ma ofer eu,,

| ilyloveyou a răspuns (pentru MarYoBenucci):

De acord!

| MarYoBenucci a răspuns (pentru ilyloveyou):

De acord ce?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu ai nevoie de o consiliere psihologică!
Pa, pa.

| ShowTim3 a răspuns:

Iti dau o solutie... ia viagra.
Si alta, mai intai fa-ti prietene si dupa bagai-o in fund sa vezi daca tipa, daca tipa, esti normal.
Daca nu tipa, nu esti normal, sau e ia pornstar

| alin322 a răspuns (pentru ShowTim3):

Viagra mareste cat de cat penisul in timpul actului sexual? Adica macar 1 cm grosime as castiga? Sau ce pastila imi recomanzi care sa mareasca penisul macar in timpul actului sexual. Multumesc

| alin322 a răspuns (pentru ShowTim3):

Viagra mareste cat de cat penisul in timpul actului sexual? Adica macar 1 cm grosime as castiga? Sau ce pastila imi recomanzi care sa mareasca penisul macar in timpul actului sexual. Multumesc

| aryana1991 a răspuns:

Parerea mea e ca iti faci prea multe complexe si nu e cazul

| alin322 a răspuns:

Credeti-ma, nu exagerez deloc, 10.5 cm circumferinta este foooarte putin. De exemplu un penis de 12.5 cm circumferinta se vede aproape dublu ca grosime decat unul de 10.5 cm. Nu este ca centimetri in lungime, in lungime nu prea se vede cine stie ce diferenta daca o ai ma scurta sau mai lunga cu 2 cm, dar in grosime diferenta se vede mult mai mult, adica un penis cu 2 cm mai gros pare aproape dublu in grosime. De exemplu varul meu o are de 12, 5 cm grosimea, si a mea pare aproape jumatate din grosimea lui. Un penis de sa zicem 7 cm grosime probabil ar parea de 3 ori mai subtire decat unul de 12, 5 cm.

| alin322 a răspuns:

Nu mai ma ajuta si pe mine nimeni cu sfaturi?

| AxelJohn1997 a răspuns:

Ia anticonceptionale