| anonim_4396 a întrebat:

Am penisul indoit in jos, ce as putea sa fac sa il fac sa fie indoit in sus? laughing Mi se pare mai normal asa...
Conteaza pozitia in care il tii in chiloti pentru forma?

23 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Toti avem penisurile indoite copile! Acuma, ca unii il au mai tare iar altii mai putin vizibil, e partea a doua. Totusi, e avantajos sa-l ai stramb. Pentru ca in contactul sexual, frecandu-i un perete vaginal, ajunge mai usor la orgasm tipa.
Asa ca nu fi suparat. Cine te iubeste, te va iubi pentru cum esti tu si nu pentru cum o ai sculptata.
Succes!

| brusturel a răspuns (pentru Liviucu):

Uita tata la el! Ce expert in sex avem aici! Tu cate ai facut neica sa ajunga la orgasm? Esti sigur ca n-au mimat partida cu tine? Eu cred ca te-au dus de nas laughing

| Liviucu a răspuns (pentru brusturel):

Spre norocul meu, prietena mea ajunge la orgasm oricum. Cat despre tine, ai un buton de stergere cont undeva in stanga. Foloseste-l cu incredere. Iar daca nu-l vezi inseamna ca nu esti bun la pat nicicand, nicicum, cu nicio fata din lume. Mistocarii ca tine ar trebui castrati real iar aici banati.

Succes!

| brusturel a răspuns (pentru Liviucu):

Hai ma, scuze, ce te enervas asa? Bravo tie, esti tare daca reusessti.eu n -am avut parte de partide sincere poate de aia mi-am pietdutt increderea. Lasa tu stergerea ca nu-s mistocar si nici castrat.accepti scuzele ca de la barbat la barbat? dam mana?

| brusturel a răspuns (pentru Liviucu):

Ba, da tie greu iti mai trece supararea si mania.Nu mi-ai acceptat nici scuzele, ce fel de om esti? Doar nu ti-am rapit gagica, de ce ma scarbesti asa? ba, sa fiu eu!

| Liviucu a răspuns (pentru brusturel):

Scuze, faceam sex cu ea. Pai, nu e vorba ca sunt tare ca reusesc ci e vorba ca am noroc ca ea e genul ala de tipa care e activa sexual peste limite. Imagineaza-ti ca in doar un minut deja tremura ca toti dracii.
Cat despre iertat, doar Dumnezeu iarta. Ce nu mi-a placut e ca am cam fost luat la misto. In rest e OK...
O seara excelenta iti doresc, ma reapuc sa citesc pentru licenta, ca poimaine am o zi grea.

Succes!

| floresdemayo a răspuns (pentru Liviucu):

Hîmmm, dă-i înainte, nu te lăsa. Îți țin pumnii strânși în ambele situații.

| Xtadelo a răspuns:

Ma intreb cata minte ai de ai putut sa intrebi asta rolling on the floor laughing rolling on the floor

| shhhs a răspuns (pentru Xtadelo):

Suficienta ca sa-ti spun ca ai fost inutil prin raspunsul tau tongue.

| DarkBlood32 a răspuns:

Indreapta-l cu placa.winking Glumeam.
Pai da conteaza pozitia in care sta, fereasca Sfantu' sa nu ti se rupa. not worthy

| shhhs a răspuns (pentru DarkBlood32):

Ce mai gluma laughing foarte bine conceputa... in legatura cu ruperea, pot preciza ca e destul de flexibil deci nu-ti fa griji. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai taie din el da-l dracul'!laughing)

| TashaUhm a răspuns:

Leaga`l... si tragee`!thumbs up
Bafta`!kiss

| ツDiana a răspuns:

Foloseste un ciocan.winking

| shhhs a răspuns (pentru ツDiana):

Am incercat, dar nu a merssad... mai ai si alte idei?

| ツDiana a răspuns (pentru shhhs):

Puneti-l in ghips.hee hee

| arual93 a răspuns:

Banal banal banal, ce griji isi poate face un baiatstraight face

| ριтιкσтh a răspuns:

Indoit in sus?laughinglaughinglaughing

| ImLost a răspuns:

Suntem in ROMANIA si asta ne ocupa tot timpul! intrebare de. nu mai zic

| alexeu998 a răspuns:

Si eu stiam un pr care avea aceeasi problema laughing Noi radeam de el ca ziceam ca are pl ca un ghiocel laughing

| Teodorh a răspuns:

Stai chill, nu are nimic, si da poate fi si cum il tii in chiloti odata cu cresterea...De ex a meu e indoit spre stanga, dar al nimanui nu e drept! happy Doar ca este atat de putin stramb incat nu poti observawinking

| PunKyGirL14 a răspuns:

Loll rolling on the floor Asa a'ti ajuns! straight face Wtf! laughing

| shhhs a răspuns (pentru PunKyGirL14):

Mda, asa am ajuns...asa cum ai ajuns tu sa pui o ghilimea in loc de liniuta asta frumoasa ''-'' sad of of...