| alexa19 a întrebat:

Am pierdut tot ce iubeam mai multsad. In seara asta prietenul meu a pus punct relatiei noastre definitivcrying spunea ca nu suntem potriviti.sadAm fost 7 luni impreunasadera persoana care ma facea sa zambesc, persoana pentru care traiamsadacum?sad
Cum sa il uit? el sta si fata in fata cu blocul meusadsunt distrusasad

Răspuns Câştigător
| Senaris a răspuns:

Si eu am fost distrus acum cateva zile. happy As putea sa-ti spun sa-l uiti, sa te indragostesti de altu insa sunt doar cuvinte fara valoare si e mult mai usor sa vorbesti decat sa pui in aplicare. Insa, este un citat dupa care ma ghidez si eu : "Ochii care nu se vad, se uita." Sterge tot pe PC / Facebook / Messenger ce-ti aminteste de el si incet, incet o sa-ti treaca. Nu prea poti face mai mult. Timpul le rezolva pe toate, si eu inca incerc sa uit si nu prea pot. Iti urez multa bafta! >big grin

1 răspuns:
| LauraAndra a răspuns:

Gasesteti alt prieten care sa te faca sa uiti... poate nu o sa fie la fel ca el. dar o sa te obisnuiesti si daca trece putin timp o sa ajungi sa tii la el..si asa vei uita de vechiul prieten