| anonim_4396 a întrebat:

Am plecat de langa prietena mea. Nu m-a iubit, nu s-a indragostit de mine. Mi-a spus ca simte un gol in stomac. Ce poate fi? Frica ca a reusit sa scape de mine sau inceputul dragostei?

2 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea, doar ea iti poate explica ce a vrut sa spuna prin acel gol in stomacwinking Poate se gandeste ca a pierdut timpul cu tine si regreta timpul cat ati fost impreuna.Sau poate ca intr-adevar a inceput sa se indragosteasca de tine, sa nu uitam, fiecare se indragosteste in ritmul luiwinking

| angelinthedark a răspuns:

Poate ii era foame si na...de acea simtea un gol in stomac, mai sti ca nu? I-ai dat papa bun sau ai lasat-o flamanda?