| anythingforyou a întrebat:

Am prieten si eu de aproape o luna de zile, am tot iesit prin oras...am fost in toate parcurile, insa nu stiu ce am putea sa mai facem cand suntem impreuna.deja incepe sa ma enerveze ca facem aceleasi lucruri si mergem in aceleasi locuri in care am mai fost...astept idei big grinms celor care se obosesc sa-mi raspunda

Răspuns Câştigător
| piciuk a răspuns:

Mergeti la un film, la un parculet de copii, dati-va prin topogane, in tiribombe.nu trebuie mereu sa mergeti prin parc.mai mergeti la o ciocolata calda, ca si asa e frig.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la peste, sport de iarna, pescuitul la copca

| western a răspuns:

Incercati sa evadati din cotidian, sa faceti ceva interesant, de exemplu poti lua primul autobuz care vine si va lasati dusi pana cand vva hotarati sa coborati (asta in oras), daca nu iesiti si la un suc...sau nu stiu depinde de preferintele fiecaruia.

| muzicalBoX a răspuns:

Pai ati putea merge in club daca avetii varsta neceasara.tongue

Răspuns utilizator avertizat
| rucsy_7574 a răspuns:

Deja va plictisitit? Nu`i prea bine...
Incearca ca el sa faca parte din toate planurile tale daca mergi la shopping du`l cu tine iesiti la suc. cheama`l la tine uitati`va la un film faceti`va prieteni comuni sa aveti activitati mai multe. Mergeti sambata in club ceva. Vin sarbatorile mergeti la cabana is atatea de facut... eu as face dar nu prea avem timp abia astept sa vina vacanta sa am putin timp liber laughing

| Eff a răspuns:

Duceti-va la paintball. sau la bowling. sau biliardlaughing
oriunde e vorba de o competitie o sa fie amuzant.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic ca va vedeti in fiecare zi daca deja te plictiseste cu iesirile astea repetate.

Mergeti la cinema, la voi acasa si va jucati orice, cu un grup de prieteni la bowling, etc!

Sunt multe de facut!