| anonim_4396 a întrebat:

Am primit o cerere de prietenie pe FB de la o fata. Ea mi-a zis ca ma cunoaste de undeva dar nu stie de unde. E draguta si am ajuns sa ies cu ea, m-am simtit foarte bine. Seara am primit de la ea un mesaj de somn usor.
A doua zi i-am trimis vreo doua mesaje dar nu mi-a raspuns. Mi-a zis pe messenger ca nu mai are credit si am sunat-o in urmatoarele zile dar nu mi-a raspuns la telefon. Acum nici pe messenger sau facebook nu imi mai raspunde. Chiar ma fac sa ma simt un prost aceste lucruri. De ce nu imi mai raspunde? Nu i-am facut nimic rau.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sau esti copil sau esti prostut. Nu tot ce zboara se mananca. Fata te-a vazut si te-a placut numai pentru o zi. A doua zi si-a schimbat gusturile. Ghinion.

| raluk27 a răspuns:

Nu te agita. Nu ai facut nimic rau si nu ai ce sa-ti reprosezi. E doar un test. Unele fete fac astfel de faze doar sa vada pana unde este baiatul dispus sa mearga pentru ele. Este un fel de joc de-a soarecele si pisica. Nu te mai gandi si nu mai insista, ca risti sa pici de catelus. Ai sa vezi ca in cateva zile o sa primesti un semn de la ea (ca a fost ocupata, ca nu a mai intrat pe net si alte scuze de genul).

| Bulinepink a răspuns:

Daca nu-ti raspunde inseamna ca ai facut tu ceva. sau tipa nu e pregatita de o relatie.
Tu mai incerca sa o suni si daca vezi ca nu-ti raspunde incerca sa vorbesti cu ea fata in fatahappy.

| nen0rocitu a răspuns:

Nu stiu poate a gasit pe altcineva sau poate ai suparat-o cu ceva fara sa vrei. o vorba sau un gest cine stie... cel mai bine ar fi sa o cauti si sa stati de vorba

| AhileSemiZeu a răspuns (pentru nen0rocitu):

Eu am intreabat-o daca am suparat-o cu ceva si daca da imi cer scuze si mi-a zis ca nu am suparat-o cu nimic.

| Tomus_Ina_1993 a răspuns:

Buna.Incearca sa vorbesti cu ea, dar nu o stresa cu telefoanele si cu mesajele pentru ca o sa creada ca esti stresant. Astepata sa intre pe mess sau pe facebook si vorbeste cu ea.