| Marius925990 a întrebat:

Am problema cu prietena mea. Nu vrea sa se lase de fumat, ba chiar vrea sa se apuce. Suntem impreuna de cateva luni si sunt ft fericit cu ea si ea cu mine dar daca stiam de viciul asta al ei de la inceput nu ma mai amestecam in relatia asta intrucat ma deranjeaza extrem de tare(eu nu beau si nu fumez.Cum sa fumeze ea? Nu concep).Am avut discutii cu ea si pare ca isi sustine cauza,si acum chiar daca ar zice ca se lasa, la cat si-a sustinut cauza imi trece prin cap ca ma va minti de acum.Dar si daca o voi prinde, adio.Nu stiu cum sa o mai conving...Si nici nu inteleg de ce s-a apucat.

2 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Nu prea ai ce sa ii faci, nu poti sa o impui sa lase fumatul de dragul tau.
ea va lasa acest viciu doar daca te va iubi si te va respecta, altfel nu!

| Camuflaj2017x a răspuns:

Spune-i ca nu mai primeste Ciocanul lui Thor daca nu se lasa de fumat.