| AndrewTate7789 a întrebat:

Am probleme cu dantura, îmi trebuie câteva zeci de mii de lei sa mi-o fac ca trebuie sa îmi luna 6 implanturi dentare și coroane durabile în timp, în partea de sus nu am doi dinti caninii și premolarii nu știu, o fi genetica treaba asta ca alții mănâncă mc și kfc plus ca beau cola la greu și nu au nimic, în fine... Eu nu pot zâmbi deoarece se vede foarte urat dantura, când vorbesc încerc sa nu fac mișcări care sa îmi scoată în evidenta dantura și îmi e rușine din aceasta cauza sa vorbesc cu o fata, voi ce credeți, am o șansă să îmi găsesc o iubita și în acest context?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"dantura, îmi trebuie câteva zeci de mii de lei sa mi-o fac ...am o șansă să îmi găsesc o iubita și în acest context? "

dacă ai banii de mai sus, ți se deschid toate porțile! (mai puțin ale raiului, deocamdată)

| Miruna333 a răspuns:

Nu. momentam. Oricine s-ar speria. Dantura e o parte foarte importanta din aspectul fizic, schimba tot