| Lolgame a întrebat:

Am pus o intrebare mao demult cum ca o ador pe o colega o cheama timea si cand ii zic ca o plac cum sai zic sai dau o floare unde sai zic? Funda

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

Astea cu florile sunt tampenii....mergi cu mana in buzunar si ii spui ca o placi... florile si ciocolata i le dai dupa ceva timp.
pe bune? timea? da stiu ca parintii ei se pricep la glume.

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

O duci la toaletă și îi spui să aștepte. Te duci și iei trandafirul din veceu și i-l dai.
Dacă întreabă că de ce l-ai ținut acolo îi zici că era pe post de vază de flori și l-ai pus să nu se ofilească, asigurând-o că ai tras apa după ce te-ai căcat.

| Flllaaa a răspuns:

Nu ademenesti pe nimeni cu funda ta sa-ti desluseasca scrierile. Spune-i in felul tau ca o placi, sau mai bine scrie-i-o pe un biletel, si i-l dai, cum se dau intre colegi.