| Legionarul97 a întrebat:

Am pus ochii pe o fata asa faina, amandoi avem 15 ani, dar exista o oarecare problema... Nu ne intalnim decat dimineata in statia de autobuz (eu merg cu autobuzul, si ea merge pe jos la scoala - suntem la scoli diferite)... Sau eventual, dupa ore ne mai intalnim daca terminam mai devreme (ma duc eu pe la scoala ei sa o intalnesc).

As vrea sa ii spun ce simt pentru ea, some ideas?

8 răspunsuri:
| Tiby49 a răspuns:

Lol,ce iti e asa greu sa ii te apropii din ce in ce mai mult de ea si sa o inviti la un suc?happy

| WildDream a răspuns:

Mai intai ar trebui sa vorbesti cu ea nu crezi? Sa vezi ce fel de persoana e, ce ii place si daca are prieten sau nu. Intai sa va cunoasteti si pe urma poti sa-i zici ce simti. Ca asa daca se duce un baiat strain la ea si ii zice ca o place poate nici nu-l crede, zice ca face misto de ea.

| Pozitivciik a răspuns:

Apoi la 15 ani damui trebuie sa si fu** nu doar sa vorbesti, maine cind te intalnesti o apuci de mana si o tragi inspre tine si o saruti cit mai pasional, apoi ii spui ca o iubesti, dar ei si un trandafir cu tine si vei vedea reactia sau dupa ore o suni si sa esit intr-un parc pe vreo 10 minute apoi se intinde la 2 ore si multe lucruri care r parea romantic, sau poate tu astepti Ea sa te invite!
Fii oi barbat si duo la o cafea!

| Legionarul97 explică:

Janell ai report... mai astept raspunsuri

| Vvistula a răspuns:

Deci sa mor eu sunt in aceeasi situatie nuami ca si ea merge cu autobuzul eu am invitat-o in oras si i-am si spus deja ca o plac e simplu mergi cu ea daca ea merge pe jos si zii sau cand te duci la ea la scoala vorbeste cu ea zi zi zi, daca stai ca mutu nu faci nimic cum nici mutu nu a facut nimic la chelse oricum trebuie sa vorbesti cu ea altfel nu faci nimic, trebuie sa ai tupeu ca altfel e pierduta.

| Legionarul97 explică:

Mai astept raspunsuri

| Legionarul97 explică:

Aloo?

| Legionarul97 explică:

Baaaaaaaa, mai vreau raspunsuri baaaaaaaa