| roxiada a întrebat:

AM RAMAS SINGURA! Deci pana la urma relatia mea nu a mai mers, az nu m-a sunat deloc, l-am sunat eu pe la 2 si acum seara pentru ca el nu a dat nici un semn si m-a zis ca nu mai simte sa ma sune,ca nu mai are nevoie sa imi auda vocea ca inainte si ce m-a durut cel mai mult e ca mi-a zis "credeam ca esti fata cu care sa-mi petrec viata, dar nu mai simt asta" cred ca se saturase de mine sau nu stiu! cert e ca i-am zis sa nu ma mai caute de azi niciodata si i-am inchis si iar m-a sunat si iar i-am inchis dupa ce i-am mai zis vreo doua! nu stiu daca se va mai intoarce dar o sa il uit sau o sa vad cum sa ma razbun pe el, asta daca o sa pot tinand cont ca el e din oltenia iar eu din arad! oricum o sa incerc! voi ce ziceti?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tipul a fost destul de direct cu tine fiind vorba de sentimente, parerea mea e ca ar trebui sa-l uiti si lasa deoparte si razbunarea chiar daca te tenteaza sa faci asta, dovedeste-i ca esti mai desteapta ca el

| Rizer a răspuns:

Poi tu ai facut ce ai simtit ca e mai bun pentru tine.Era si distanta mare intre voi si normal ca se mai pierde din acel ceva, bine nu in toate cazurile se intampla asa.Capul sus, mergi inainte ca mai sunt baieti mult mai buni poate ca el, si tu meriti ceva mai bun. Daca era sa ramaneti impreuna, ramaneati, daca nu sa v-a fost soarta, Dumnezeu le are pregatite pe toate! Si cu siguranta si pentru tine are ceva pus deoparte! Bafta!

| neutrino a răspuns:

Mergi inainte, nu inapoi si nu uita ca razbunarea nu este o solutie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti poze in care sa arati ca o femeie de top cu cineva net superior lui si sa le trimiti accidental la o persoana apropiata lui care sa-l instiinteze numaidecat.
are efect 100%

| roxiada explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca ar functiona? oricum eram admirata de toti amicii lui, si asta era un motiv care a dus la despartire!

| anonim_4396 a răspuns (pentru roxiada):

Daca da, crezi ca te satisface razbunarea?

| MrAlex a răspuns:

Nu te razbuna...dovedestei ca tu nu esti ca elwinking incearca sa il uiti happy el s-a cam saturat de tine si nu stia cum sa iti spuna :d asta arata ca este un dobitoc...lasal in plata domnului laughing daca vrei sa mai discuti ceva cu mine sau sa te ajut cu ceva, pe privat happy

| roxiada explică (pentru MrAlex):

Ok mralex!:*

| adrianamara a răspuns:

Trateaza-l cu indiferenta, nu razbunarea te va face fericita ci parerile lui de rau pe care le va avea!

| dana90 a răspuns:

Nu stiu vorbeste cu el ce la facut sa spuna asta daca cineva are vreo legatura daca stii ca inca il poti ierta cauta-l

| roxiada explică:

Imi vine sa-l omor daca as putea, mai ales ca nu are cum sa-mi faca asta, sunt mai desteapta, mai frumoasa si tot ce vreti(asta clar nu-i modestie)dar asa e! doamne chiar nu stiu ce sa fac!