| Maria39popescu a întrebat:

Am refăcut un test de sarcina, la 2 sapt de la contact și a fost negativ și încă unul azi la 3 sapt de la contact. Intre timp sapt trecută am prezentat și menstruație dar nu chiar una normala. Mai are rost sa mai repet încă un test?

7 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Nu are rost odată ce Tia venit

| ValentinMihai78 a răspuns:

Control medical ginecologic este cel mai indicat pentru a înlătura orice suspiciune!

| Maria39popescu explică (pentru ValentinMihai78):

Momentan medicul este in concediu și ajung abia peste câteva sapt, voiam sa știu dacă este necesar un alt test intre timp

| darrio2007 a răspuns:

Daca la 3 saptamani a fost tot negativ, nu esti.

| ValentinMihai78 a răspuns (pentru Maria39popescu):

Nu, de aceea am menționat despre medic! Nu, atât timp cât ciclul a venit, nu aveți alte simptome deosebite, nu!

| Maria39popescu explică (pentru ValentinMihai78):

Nu am simptome, orice simptom premenstrual a dispărut după ce menstruația a venit

| Emilian65 a răspuns:

Nu.