| DeepInside28 a întrebat:

Am renunța la o relație de 1 an in care am avut parte doar de certuri, schimbări de stare (negative) foarte des, deoarece când era bine, trebuia ea sa strice momentul cu ceva. Acum sunt alături de fosta fosta pe care am lăsat-o pentru fosta. Puțin întortocheate treburile, însă alături de actuala prietena, e mult mai multă liniște și asta cred ca ar caută oricine. Oare am procedat corect?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Depinde.Poate daca ea strica momentu avea motive sau poate da nu va potriveati acum sa vezi langa respectiva cum va fi ca inca sunteti la inceput daca va fi din nou "galagie" inseamna ca tu ai o problema nu ea sau relatia

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da

| SG1995 a răspuns:

Da, poate mai de vreme nu ati avut puncte comun, dar cu timpul ati ajuns la aceleasi asteptari, deci nu conteaza ce zice lumea, daca merge relatia bafta.