| LucaTimotei a întrebat:

Am sangerat sange cand am facut pipi va rog ajutati

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la medic! Sangerarile nu o dovada ca este ceva grav cu aparatul tau urinar sau cu rinichii.
Fuguta la UROLOG!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Baiat? La medicul de familie care te va trimite la irolog. Cati ani ai?

| FineAsHell a răspuns:

Daca problema persista pe o perioada mai indelungata de timp iti recomand sfatul unui medic. Daca nu e nimic grav, ar trebui sa-ti treaca intr-o saptamana, cauza acestei probleme fiind spargerea unui vas de sange la nivelul prostatei. Am avut si eu o experienta asemanatoare, iar problema aparea doar la ejaculare. Mie mi-a trecut in 5 zile. Iti recomand sa nu-ti faci griji deocamdata si doar sa astepti, sperand ca va trece de la sine. Multa bafta!