| silwiuandreie a întrebat:

Am sanse in viata asta sa-mi gasesc jumatatea la 1.65m?

11 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Bineinteles. Iar daca esti de acord ca ea sa fie mai inalta ca tine, ai mai multe posibilitati de a alege. Daca va iubiti nu mai conteaza ce zice lumea.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Ce treaba are inaltimea? Iti poti gasi jumatatea oricand. oriunde. oricum!

| mihai69 a răspuns:

Adică tu cauți o persoană de 82, 5 cm?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cineva si pentru tine!

Încearcă sa joci baschet, sa faci gimnastica!

| LaLaura a răspuns:

Pe mine, am 1, 55, glumesc acum, logic ca o sa iti gasesti jumatatea, mai greu erai daca chiar erai un pitic, adica sub 1m.
Si jumatatea nu inseamna inaltime, ci inima, suflet, sentimente, iubire, aceleasi idealuri. Inaltimea, frumusetea, nu fac parte din "jumatate" cel putin asa gandesc eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai un caracter infect, da.

| Clausd10 a răspuns:

Oho, si inca cate. Habar nu ai cate fete se pot potrivi inaltimii tale. Si din toate, sigur te vei hotari care din ele iti va fi jumatatea.

| epurasu a răspuns:

In mod sigur -DA--. happy

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Irinel Columbeanu si-a gasit fara numar

| Burlacu006 a răspuns:

Nu credsad daca aveai 1.66m aveai sanse dar la 1.65 nu aisad imi pare rau.

| RAY a răspuns:

Jumatatea cea mai buna sunt banii amice nu femeia sa stii pe viitor, daca ai banii ai si femeie fi fara griji, tu platesti ele isi ofera ceea ce au, bafta multa sa stii ca conteaza mult inaltimea in viata asta dar asta e privim inainte