| DjBl3ndar a întrebat:

Am si eu aceeasi intrebare pe care v-o puneti toate in fiecare dimineata. Cu ce as putea sa ma imbrac manie si in alte zile la scoala? Astept sfaturi.

2 răspunsuri:
| diia_3959 a răspuns:

DECENT.
1) Fustele sunt foarte potrivite pentru scoala insa cu lungimea potrivita. Opteaza pentru cele pana la genunchi. Le poti gasi in diverse materiale si stiluri de la cele feminine cu imprimeuri inflorate sau cele office tip creion in culori inchise
2)Carourile sunt foarte sic si ofera seriozitatea de care ai nevoie la scoala. Poarta camasi in carouri sau rochite tip sarafan. In cazul in care ai o tinuta monocromatica poti alege accesori cu carouri: genti, pantofi, esarfe in culorile care te avantajeaza.
3) Se stie ca atunci cand mergi la scoala nu trebuie sa porti culori mult prea stridente pe care ar fi mai bine sa le pastrezi pentru iesirile in club.

Pentru scoala alege culori neutre la care sa adaugi un accesoriu colorat care sa te scoata din anonimat.
4)Imprimeurile iti pot face ziua mai frumoasa si mai vesela.
kisskiss sper ca ti-am fost de ajutor >big grin

| madalina_5503 a răspuns:

Pai.poti sa iti iei blugihappyde preferat stamti joshappysi iti iei o bluzahappynu foarte decoltata.potrivita.si iti iei adidasi sau opincute.depinde de vreme.incearca sa nu te asortezihappyfunda?hee hee