| mastervio a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor.Am un lg gs290 si nu stiu sa instalez tema, adica am gasit ceva pe net si nu merge cand incerc. Ce-i care stiti dati add la viocena_v si ajutati-ma si pe mine plz dau funda.

Răspuns Câştigător
| sellyutza a răspuns:

Hay ca te ajut eu. am si eu LG gs 290 si iti instalezi tema asa: dai la meniu dai la setri dai la afisare si dai la imgini profil si alegi pozawinking

1 răspuns:
| mastervio explică:

Nu mai alea din telefon. Exista niste teme care le descarci dupa net si trebuiesc instalate si nu stiu dc nu merg.