| zuzuzuzik a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat I don't want to see.Am iesit cu un tip mai mare ca mine cu 2 ani dupa 2 zile dupa ce ne'am cunoscut.Eu credeam ca iesim sa ne cunoastem mai bine si asa cand el a inceput sa ma sarute [sau pupe cum vreti sa zicetilaughing)] si, cica acum suntem impreuna si azi am iesit pentru prima data ca si cuplu.Eu de felul meu sunt asa mai timida si nu pot sa sar pe el si asa.si ma tot pupa.Il pupam si eu da.pana mea... exagereaza.+ ca incercam sa fac cate o gluma si o dadea in sexstraight faceSau ma mai intreba:"te deranjeaza ca sunt mai salbatic asa?" si i'am zis ca da si p'urma intreaba:" ce am facut?"straight face.
Eu vreau sa ii explic ca nu imi plac chestii le de genu asta da nu stiu cum sa formulez.Un sfat?puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| ramonika125 a răspuns:

Varsta nu prea conteaza, daca il placi spune-i ca vrei sa aveti o relatie dar sa o lase mai moale cu giugiulelile in public, si daca vine vorba de sex zi dinainte ca nu esti pregatita ca el sa nu se astepte la mai mult decat ii poti tu oferii. pup.

| BEmanuel87 a răspuns:

Ma ajuta daca stiam ce varsta ai. In orice caz timiditatea asta a ta e complet daunatoare relatiei voastre. In primul rand pentru ca te complexeaza pe tine, iar in al doilea rand pentru ca el traieste in iluzia ca daca nu ii reprosezi (stabilesti) anumite chestii (a se citi limite) atunci nu te deranjeaza. Ca urmare va continua sa exercite acelasi tip de comportament. Sa ii spui ce simti de fapt e o idee mult mai buna. Atat pentru tine cat si pentru el. Succes!

| emaemma a răspuns:

Spune-o direeect! verde'n fata!

| dollELIAdolli a răspuns:

Pai spune-i-o verde-n fata nu mai fi timida fii mai tupeista{dar nu te lasa dusa de val }

| leavemealonebaaa a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca vrei sa o ia mai usor. sa nu grabeasca lucrurile mai mult decat este nevoie happy. Parerea mea este ca ar trebui sa mai asteptati, pana sa ajungeti la "mai mult".