| CherryGirl67 a întrebat:

Am si eu o curiozitatebig grin

Baietii, ce inseamna cand le faceti fetelor cu ochiu?big grin

fundahappy

Răspuns Câştigător
| Pysu a răspuns:

Baietii le fac cu ochiul doar ca sa se bage in seama cu acele fetewinking, dar ca sa se bage in seama cu acele fete trebuie sa ii si placa de ele. funditabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Simpatizezi acea fata

| star4all a răspuns:

Nu inseamna nimic special. Sa zicem ca e un semn de apreciere si ca te-a luat in seama, prin alte cuvinte ii place cum arati.

| ryann13 a răspuns:

Salut, pai depine sar puntea sa fie un pariu o provocare poate incearca sa ii atraga atentia fetei, ca fata s-ar putea sa fie unitate la min 1:10sec http://www.youtube.com/watch?v=s0QoxeLz2AM (nu prea am putut sa reproduc adjectivul al (buna)cu litere ), poate ca glumeste sau chiar ii place fata la care ii face cu ochiul.

| nimeni_8209 a răspuns:

Poate ne intra ceva in ochi sau e un tic nervos thinking