| zambetultau a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Daca azi m-am culcat cu prietenul meu si seara mi-a venit menstruatia existe sane sa raman insarcinata? Pt mine a fost prima oara si nu am facut.o cu prezervativ

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sansele sunt mai mici, dar exista!

| Azµre a răspuns:

Sunteți fenomenali, în afară de faptul că ați nimerit și în perioada ciclului riscul unei infecții este mult mai mare. Felicitări ție îți este capul la copii nicidecum la faptul că ai putea face o infecție locală, că ai putea contacta o boală cu transmitere sexuală.
Felicitări încă odată că ești un copil pe care nu l-a dus capul să se documenteze. Ai 17 ani pentru dumnezeu și nu ai fost în stare să te documentezi înainte în afară de faptul că prezervativul până nu te-oi căsători nici nu are sens să faci fără, asta dacă nu vrei un copil.

| Felys a răspuns:

De data asta ai scapat dar vezi ca ulciorul nu merge de multe ori la apa, pe viitor cand vei mai ajunge la capitolul sex, sa nu mai permiti sa se atinga de tine daca nu are caciulita

| Mihaela1964 a răspuns:

Teoretic sansele sa ramai insarcinata sunt aproape nule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu,stai linistita, daca ti-a venit menstruatia nu-i cazul sa te ingrijorezi!
Data viitoare, te rog eu sa te protejezi, spre binele tau, crede-ma!
Eviti sarcina nedorita si BTS-uri.
Te pup!

| SunnyDay88 a răspuns:

Prima oara? si pe ciclu?
laughing))))) no comm

| AndyLavy a răspuns:

Sanse sa ramai intotdeauna vor exista, fie ca te protejezi sau nu. Insa daca azi ti-a venit menstruatia, nu ai cum sa fi fost in perioada fertila, deci sansele sunt minime. nu ai de ce sa iti faci griji.