| octa2021 a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Dacă îi fac sex oral unei fete, aceasta va simnti ceva placere?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Cred ca da nu vad de ce nu s ar simti bine. Sunt si cazuri de fete se simt aiurea si sunt stanjenite de acest lucru sau pur si nu accepta sa li se faca sex oral din diverse motive. Se stie ca provoaca o placere intensa si fetelor si baietilor deopotriva.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, foarte mare, ca si atunci cand tu primesti sex oral, sau te masturbezi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA si daca te vei si stradui putin ii vei produce placeri....nebanuite. Incearca sa-ti imaginezi cum procedeaza si in ce mod isi provoaca placere si satisfactie sexuala si/sau chiar orgasm, unele/acele lesbiene care in timpul jocului de excitare reciproca NU folosesc nici un fel de jucarii sexuale. big grin

| mihai69 a răspuns:

Dacă știi cum se face, o să fie în al 9-lea cer!

| KarinaLee6 a răspuns:

Da.

| DepravatRo a răspuns:

Nu. E posibil sa te scuipe, ai grija.

| Claudia2018 a răspuns:

Normal. Poate avea si orgasm daca o faci cum trebuie...

| AndreeaG1639 a răspuns:

Da