| StupidXxLove a întrebat:

Am si eu o curiozitate... discutau tovarasii mei azi despre o chestie... ziceau ca prima data cand o faci cu cineva nu e neaparat nevoie sa te protejezi ca nu ramai gravidathinking e adv?laughing

7 răspunsuri:
| mada1820 a răspuns:

Nu, nu este adevarat, este posibil sa ramai si atunci insarcinata.

| Ciresyk a răspuns:

Nu straight face

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu! nu te lua dupa altii, fa ce sti ca e bine.

| PsyhoWoman a răspuns:

In 99 l% din cazuri e cum spui tu...dar e totusi un micut risc de 1% sa fie fata mai ghinionista dar in general nu ramai happy

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Este cea mai mare minciuna si prostie! Dimpotriva, de prima data se ramane cel mai usor! Daca tot nu va puteti abtine, faceti-o NUMAI cu prezervativ! Tovarasii tai sunt periculos de inculti si inconstienti! Este prea de tot, acum, cand cu un simplu clik afli tot ce ai nevoie!

| Silviu591 a răspuns:

O prostie..normal ca poti ramane, nu are nicio importanta daca e prima sau a mia oara.

| Dr3yga20 a răspuns:

Nu este nici o diferenta, dar daca cumva ramai insarcinata din prima inseamna ca ai mare noroc. sau nu.