| Yousosweet a întrebat:

Am si eu o dilema.O fata/un baiat care poarta aparat din ala dentar, poate sa se sarute? adica deranjeaza cand face asta? spuneti-mi tot ce stiti, mereu am fost curioasalaughing funda.

Răspuns Câştigător
| qPuNcT a răspuns:

Da,se pot saruta, aceeasi problema o aveam si eu. No problems, trebuie numai sa nemeresti tehnica, nu e nimic schimbat!

4 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Nu impiedica cu nimic sarutullaughing nici mozolul:*
te pupp, paaa >big grin

| k_7073 a răspuns:

Conteaza asta daca tii la el?

| robyrobyroby123123123 a răspuns:

Pai nu pentru. ca sarutul e cu buzele nu cu dintzii + k poate fi si mozol cu limbawinking deci raspuns final : nuwinking funda?

| Arrrrrrrrrrina a răspuns:

Nu e nici o problema, aparatul dentar este pe dinti, nu pe limba laughing pot sa zic ca aparatul dentar al iubitului meu imi maseaza buzele laughing