| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o idee, despre cum sa facem o chestie misto aici pe TPU; m-am gandit sa vorbim cu administratorii site-ului, sa faca intr-un fel sa putem da voturi si la intrebari, nu numa' la raspunsuri; de ex:sa alegem intrebarea asta-"am avut o relatie cativa ani cu un barbat; il iubesc, chiar daca mi-e sila de el ca se drogheaza; am avut greutati mari in rel. noastra, dar au fost si clipe frumoase; l-am parasit pentru altu', cu care am stat o luna, si pe care l-am parasit si pe asta pentru ca-mi facea niste faze; acu' as vrea sa ma intorc la primul'; adica ala de se drogheaza, pentru ca am avut cu el o relatie frumoasa, dar eu m-am purtat urat si am stricat totul; voi ce spuneti, sa ma impac cu el?". Asta a aparut foarte recent, pe bune; Deci, cum va spuneam, ar fi frumos sa putem vota intrebarile; dar nu cu inteligent/amuzant/stupid, ci cu ceva de genul: "m-a impresionat povestea ta"/ "trist"/ "succes"/ " ai incredere in tine"/"cred ca ai doar penisuri in creierul ala al tau"; ok.; e buna ideea mea?(sau exersati si votati-mi intrebarea!)

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Deja exista ''Ce nota dai intrebarii?'' chiar dedesubt de chenarul in care raspunzi.

| anonim_4396 explică (pentru I'mPerfect(a)!):

...acolo practic bifezi cand vrei sa-l torni; eu ziceam altceva; hai sa-ti mai dau un exemplu:"fac masaj la barbatii generosi; 10 euro; sunt Daniel din Timisoara si am 28"; ca sa nu pierdem noi vremea sa-i scriem raspunsuri,si sa ocupam si spatiu aiurea(,cand mai e un pic si vine Craciunul si trebuie sa avem loc pentru intrebari de genul "unde gasesc si eu un porc mai ieftin-dau funda!"), mai bine am avea aici o chestie, tot cu casute sa le bifam:"la 10 euro,ma bag si eu chiar daca nu sunt gay"/ "ai si tu o poza cu tine,cum stai cocotat pe scuter?"/"ce parere crezi ca-si va face de tine,majestatea sa, regina Angliei, daca v-a auzi ce postezi tu aici?/; intelegi ideea?

| DrA a răspuns:

O idee super... mai putin variantele de raspuns care nu se potrivesc tuturor intrebarilor... gen eu te intreb de unde pot descarca un anume joc si tu votezi m-a impresionat povestea ta? laughing succes cu implementarea acestui update

| ketanal a răspuns:

Petitie!
Eu vreau petitie!
Si din prietenie asa ti-o si semnez!