| Etii a întrebat:

Am si eu o intrbare.Cum sa cuceresc tote fetele? Pentru... happy

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi tu inloc să cuceresti doar o singură fată, tu le vrei pe toate? Nesătul esti.

| Valentina00 a răspuns:

Prima data cucereste limba romana. O singura fata nu iti ajunge mai?

| Oana92 a răspuns:

Din start ai gresit! Toate? De ce crezi ca la toate functioneaza aceiasi reteta? Care ar mai fi farmecul daca am fi toti la fel?

BTW, naturalete si un caracter frumos - asta e inceputul de reteta pentru a cuceri o fata normala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,, daca alergi dupa 2 iepuri, nu prinzi niciunul! ''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.) Iti faci aparitia cu un Ferrari,
2.) Le arati un bilet castigator la loterie, ori,
3.) Ai grija sa ajungi un Casanova

Problema este ca s-ar putea sigur sa cuceresti si niste bunicute, ramane insa problema ca nu ai ce face nici macar cu doua femei, dar sa mai zic de una.

Pune mana pe carte si mai lasa prostiile!

| AlexandraCris a răspuns:

Pe toate? Nu ai să le cucereşti niciodată. Nu suntem toate la fel. Fiecare are alte pretenţii. Unele vor dragoste, atenţie, sinceritate. Pe când altele vor maşini, bani, lucruri scumpe.

| KaSS a răspuns:

Fii de caterinca, educat, vorbaret si politicos. Fetele pot sa iti de-a mai multe detalii happy.

| AndreyBorona a răspuns:

Trebuie sa fi bogat, sa ai relatii si restul vine de la sine

| Etii explică:

Am invedere de una insa sa le plac

| Etii explică:

Dar dacq am caracter dezghetat (foarte rapid) la relatii